85-601 Bydgoszcz ul. Grabowa 4 tel. 52 341 54 96
85-602 Bydgoszcz ul. Kaliska 10 tel. 52 32 11 360

Orlik

Regulamin korzystania z kompleksu boisk sportowych
"Moje boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 20 w Bydgoszczy

• Obiekt jest ogólnodostępny dla dzieci, młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych.
  • Wstęp jest bezpłatny.
  • Wtrakcie roku szkolnego w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 16.00 kompleks udostępniany jest wyłącznie grupom zorganizowanym placówek oświatowych.
  • Zajecia prowadzone na boiskach odbywają się pod nadzorem instruktora.
  • Korzystanie z obiektu jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z instruktorem.
  • Do godziny 18.00 dorośli mogą korzystać z obiektów tylko w przypadku gdy nie będą zarezerwowane w harmonogramie zajęcia dla dzieci i młodzieży.
  • Jednocześnie z obiektu może korzystać do 30 osób - w tym z boiska do piłki nożnej do 16 osób i z boiska wielofunkcyjnego do 14 osób. Na ogrodzonym terenie obiektu nie przewiduje się miejsca dla publiczności.
  • Korzystający z boisk są zobowiązani do zachowania porządku i czystości na całym obiekcie, przestrzegania przepisów BHP i p.poż.,podporządkowania się poleceniom instruktorów i pracowników obsługi oraz achowania się w sposób kulturalny.
  • Wszelkie uszkodzenia na terenie obiektu należy zgłaszać bezwłocznie administratorowi.
  • Administrator kompleksu boisk nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo osób naruszających niniejszy regulamin, szkody powstałe w wyniku działania osób trzecich oraz rzeczy pozostawione bez opieki.
  • Za bezpieczeństwo osób korzystających z obiektów podczas zorganizowanych zajęć sportowo-rekreacyjnych, odpowiada osoba prowadząca te zajęcia.
  • Dzieci i młodzież do lat 18 mogą korzystać z obiektów wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
  • Osoby korzystajace z obiektów ponoszą odpowiedzialność materialną za ewentualne zniszczenia.
  • Z boisk można korzystać w odpowiednim, czystym obuwiu sportowym. Kategorycznie zabrania się używania obuwia z metalowymi korkami czy kolcami.
  • Na terenie obiektu i w jego najbliższym otoczeniu obowiązuje całkowity zakaz:
- spożywania alkoholu
- palenia tytoniu
- używania środków odurzających
- przebywania pod wpływem w.wym. środków
- żucia gumy
  • Ponadto zabrania się:

- jazdy na łyżworolkach, deskorolkach, wrotkach rowerach, motorowerach i innych pojazdach mechanicznych
- przebywania i korzystania z boisk poza godzinami otwacia
- zakłócania porządku i używania słów wulgarnych
- wchodzenia na ogrodzenie i urządzenia sportowe
- korzystania z boisk bez zgody zarządzającego