Mikołajki

Dnia 06 XII 2018 nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci piosenkami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty.

Dodatkową atrakcją dla dzieci był udział w spotkaniu z Mikołajem zorganizowanym z inicjatywy Rady Osiedla Leśne na skwerze im. Teresy Ciepły. W spotkaniu wzięły udział dzieci z przedszkoli i pierwszoklasiści ze szkół. Dzieci „ubrały” choinki ozdobami wykonanymi na zajęciach plastycznych. Mikołaj wysłuchał deklamacji, przygotowanych wierszy i piosenek. Po czym wszystkie dzieci zostały obdarowane słodyczami. Przedszkolaki z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!