Pożegnanie Przedszkola w grupie "Jeżyki"

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.

17 czerwca  dzieci z grupy ,,Jeżyki” przygotowały uroczystość pożegnalną z przedszkolem, na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości przez wychowawców grupy. Potem była część artystyczna. Program był bardzo różnorodny - były piosenki, wierszyki i tańce. Następnie po gromkich brawach przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Rodzice i dzieci złożyli podziękowania wychowawcom za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud codziennej pracy. Pożegnania zawsze są trudne, dlatego nie zabrakło łez wzruszenia. Mimo to z uśmiechemna ustach, życzymy wszystkim sześciolatkom – powodzenia w szkole!