Konkurs historyczny :"Życie człowieka w średniowieczu".

We wtorek 26.03.2019 podczas długiej przerwy młodzież klas V wzięła udział w szkolnym konkursie historycznym :"Życie człowieka w średniowieczu".

Uczniowie Naszej szkoły w obecności p. Iwony Zasiecznej oraz p. Szymona Książkiewicza rywalizowali rozwiązując test przygotowany przez p. Michała Plewińskiego. W zabawie wzięło udział 36 uczniów.

Poniżej prezentujemy wyniki najlepszych pasjonatów historii średniowiecznej w klasach piątych:

I miejsce: 37 punktów - Patrycja Sarecka 5e, Kacper Gierszewski 5d, Julia Nadolska 5e
II miejsce:35 punktów - Aleksander Miler 5b i Maria Kowalczyk 5 b
III miejsce: 34 punkty - Weronika Cwynar 5b, Amelia Klucz 5e, Tymek Krusiński 5b
IV miejsce: 33 punkty - Aleksander Kowszewicz 5b, Adam Kazimierowski 5f, Dawid Gromski 5e
V miejsce 32 punkty - Zuzanna Zaborowska 5f, Alan Miksa 5e

GRATULUJEMY!!!

Szczegółowe wyniki pozostałych uczestników konkursu na lekcjach historii z p. Michałem Plewińskim:)