zspp02@edu.bydgoszcz.pl

Bal karnawałowy

W dniu 23.01.2020r. odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Tego dnia towarzyszyło nam wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami i lampkami zachęcała do zabawy.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny,biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów,żołnierzy, Harrego Pottera, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Uczniowie, wspólnie ze swoimi paniami , świetnie się bawili uczestnicząc w tańcach, które przeplatane były licznymi konkursami. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców.  Bal był niezapomnianym przeżyciem i  na długo pozostanie w naszej pamięci.