zspp02@edu.bydgoszcz.pl

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Być starszym - to marzenie dzieci,
A przecież czas tak szybko leci,
Mija godzina za godziną,
Nim się spostrzegłeś - rok upłynął.
I nowa bije już godzina,
Nowy rok szkolny się zaczyna,
Już czeka szkoła i koledzy,
I w książkach - zasób nowej wiedzy. [...]

Jan Brzechwa „Nowy rok szkolny”

Wakacje już dobiegły końca, zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy wrócili do murów naszej  kochanej szkoły. Drugiego września, po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie,  wszyscy spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020 r.

Pani Dyrektor – Lucyna Sawicka - bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Ze szczególną życzliwością  zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzyła wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Po wystąpieniu Pani Dyrektor  - klasa 2 c oraz chór szkolny uświetnili swoim występem uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego.