Dzień Dziecka - klasy 1-3

Dnia 04.06 Rada Rodziców zorganizowała Dzień Dziecka dla klas 1-3 przy ul. Grabowej.

Uroczystość odbyła się na Orliku pod hasłem „Pippi”.

Dzieci mogły pobawić się na  dwóch dmuchanych zjeżdżalniach, pomalować  twarz, wpleść we włosy kolorowy warkocz, wziąć udział w wiedzowym quizie.  Miały zapewnioną wodę i słodki poczęstunek w postaci  truskawek  i drożdżówki. Każde dziecko otrzymało od Rady Rodziców upominek i balonik.

Serdecznie dziękujemy młodzieży z wolontariatu, która dzielnie wspierała w Radę Rodziców. Podziękowania należą się również Pani Karolinie Karkosik, Pani Annie Gumińskiej, Panu Maciejowi Lomber oraz Pani Małgorzacie Dolaczyńskiej za doskonałą organizację i sprawny przebieg uroczystości.

Moc atrakcji sprawiła, że ten dzień na długo pozostanie niezapomniany.  Wszyscy bawili się wyśmienicie!