Dzień Otwartej Szkoły

Dnia 09.03.19r. odbył się Dzień Otwartej Szkoły.

Naszą placówkę odwiedzili Rodzice i dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie 1 lub zostaną zapisane do przedszkola. Zgromadzonych powitała Pani Ela Guzman wraz z zespołem wokalnym, który wykonał utwór „Pół kroku stąd” – przy akompaniamencie gitar.

Po przemówieniu Pani Dyrektor – Lucyny Sawickiej - głos zabrała Pani Sylwia Wyszyńska, która opowiadała o integracji. Następnie dzieci zostały zaproszone do udziału w zajęciach:

-Robotyka i programowanie

- Angielski nie gryzie

-Magiczna przyroda

-Zajęcia plastyczne

-Dogoterapia

Rodzice w tym czasie, przebywając w kawiarence, mogli wysłuchać prezentacji Pani Dyrektor - dotyczącej oferty naszej szkoły i zadawać pytania.

Ostatnią częścią spotkania był spacer po szkole.

Rodzice oraz dzieci oglądali sale edukacji wczesnoszkolnej, salę do integracji sensorycznej, świetlicę, halę sportową oraz bibliotekę.

Było nam miło gościć przybyłych i zaprezentować naszą szkołę:-).