Świetlicowy kalendarz na 2019 rok

W świetlicy, jak co roku w styczniu, podczas zajęć przygotowujemy własne kalendarze ścienne. Już po raz dziewiętnasty dzieci ze "Słonecznej Gromady Świetlicowej" są ilustratorami kart wybranych miesięcy.

Do tworzenia stron kalendarza było wielu chętnych. Najwięcej prac, bo aż 7 wykonała Ola D z kl. 1b. Po 5 prac narysowali: Marcel P i Beniamin K z kl. 1c, Hubert K z kl. 5b,

Po 3 prace do kalendarza wykonali: Antek D z kl. 1c, Marta K i Nina L z kl. 1b, Kalina W z kl. 5b. Po 2 prace wykonali: Gabrysia P z kl. 1b, Zuzia M z kl. 2c, Maria W z kl. 2d

W tym roku zrobiliśmy pięć kalendarzy ściennych. Mamy nadzieję, że prace małych artystów będą cieszyły oko rodziców, kolegów i gości odwiedzających naszą szkołę.

A oto galeria zdjęć. Zobaczcie sami.....

Wszelkiej pomyślności na każdy dzień roku

życzą

Świetliczaki z wychowawcami świetlicy.