Bal Karnawałowy

W dniach 05.02.19r i  06.02.19 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Nasi uczniowie przybyli w pięknych strojach.

Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, łowcę duchów, Batmana, banana, biedronkę...i wiele, wiele innych postaci. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła im wiele radości.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie wyszukanych strojów balowych, poczęstunku dla dzieci oraz karnawałowej dekoracji holu.

Wspomnienia  z tak rewelacyjnej zabawy na pewno pozostaną w pamięci uczestników.