Teatrzyk Stoliczkowy - "Jak czwarty król wędrował do Dzieciątka"

Przedszkolaki obejrzały przedstawienie w formie teatrzyku stoliczkowego o królach, którzy spotkali się z Dzieciątkiem.

Królowie z różnych krańców świata prowadzeni blaskiem gwiazdy Kacper, Baltazar i Melchior spotkali największego króla świata narodzonego w stajence. Na spotkanie z Dzieciątkiem wyruszył także Talander młody król z ukrytego przed światem szczęśliwego królestwa. Podążając za światłem gwiazdy nigdy nie dotarł do Betlejem, lecz dotarł do celu swej wędrówki. Całe życie wspierał, bronił i opiekował się potrzebującymi pomocy. Pani Kasia Torzewska zachęcała naszych widzów do pomocy innym, przekonywała, że niosąc pomoc w sercach rodzi się szczęście i radość, wtedy rodzi się Jezus i Boże Narodzenie nie będzie raz w roku, bo dzięki naszej postawie może być każdego dnia. Ochocze śpiewanie "Wśród nocnej ciszy" przy akompaniamencie skrzypiec kończyło miłe spotkanie.