Spotkanie wigilijne - Jasełka

Tradycje Bożonarodzeniowe były inspiracją do zaproszenia rodziców dzieci na spotkanie wigilijne do naszego przedszkola. Dzieci wcześniej samodzielnie wykonały zaproszenia i prezenty dla swoich rodziców.

Dnia 21 XII 2018 odbyło się wigilijne spotkanie z rodzicami. Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki, choinka oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Podniosłym momentem spotkania był krótki program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy "Jeżyki". Na zakończenie inscenizacji "Cicha noc..." dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane pierniczki i kartki z życzeniami. Dzięki uprzejmości jednej z mam, która wykonała przepiękny akompaniament na gitarze, także przybyłych gości udało się zaprosić do wspólnego kolędowania. Dzieci z zaangażowaniem śpiewały utwory o tematyce świątecznej. Dużo pozytywnych emocji wywołała wizyta wyjątkowego, najważniejszego dla przedszkolaków gościa – Świętego Mikołaja, który podarował im upominki. Wigilia w naszej grupie upłynęła w miłej oraz serdecznej atmosferze i na długo pozostanie w naszej pamięci.